Translate

Popularne

Obserwatorzy

Kategorie

poniedziałek, 18 marca 2013

Rozpoczynamy wyzwania fotograficzne
Dzisiaj startuje pierwsze tematyczne wyzwanie aparatek na FB. Do zabawy zapraszamy wszystkich chętnych - nie tylko aparatki :)
Chcemy fotograficznie się rozruszać, pobudzić naszą kreatywność, pokazać jak na jeden temat można spojrzeć z wielu perspektyw.


Pierwsze wyzwanie ma temat: Geometria w naturze" i trwa do 31 marca :)A oto zasady zabawy:


1. Udział w wyzwaniach może wziąć każdy. Jest to projekt przeznaczony zarówno dla obecnych Aparatek, dla pań kandydujących, a także dla każdego fana bez względu na płeć i wiek.

2. Osoby będące już w gronie Aparatek i chcące wziąć udział w wyzwaniu, zobowiązane są do zamieszczania swoich prac na ścianie Aparatek wyłącznie ze swojego prywatnego profilu.

3. Do każdego wyzwania można nadesłać tylko jedną pracę SWOJEGO AUTORSTWA wykonaną specjalnie na potrzeby tego projektu. Nie jest dopuszczalne wykorzystywanie zdjęć wykonanych przed datą rozpoczęcia danego wyzwania.

4. Prace należy zamieszczać na ścianie Aparatek (na Facebook), w podpisie podając kolejno:

”WYZWANIE”
temat wyzwania
link do swojej strony/bloga/facebook fanpage (jeśli posiada się takowe)

5. Zdjęcia zamieszczane na ścianie Aparatek w ramach wyzwań muszą mieć następujące parametry: format JPEG lub PNG, 72dpi, dłuższy bok 900px. Należy zachować dane EXIF dla każdego zdjęcia.

6. Spośród zdjęć nadesłanych do każdego wyzwania wybierane będzie kilka najciekawszych prac, które zostaną opublikowane na blogu.

7. Termin nadsyłania prac upływa po dwóch tygodniach od daty umieszczenia na ścianie Aparatek informacji o rozpoczęciu kolejnego wyzwania.

8. Wraz z opublikowaniem zdjęcia w ramach wyzwania na ścianie Aparatek, uczestnik zgadza się na ewentualne opublikowanie go na blogu Aparatek.

9. Biorąc udział w wyzwaniu uczestnik automatycznie zgadza się z powyższymi zasadami i obliguje się do ich przestrzegania.

Czekamy na Was :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz